x

  Tablice interaktywne i projektory

  W naszej ofercie również Państwo znajdą tablice interaktywne, monitory interaktywne i projektory. Do szkół i przedszkoli polecamy interaktywną podłogę i magiczny dywan.

  Obraz i interakcja to skuteczna forma edukowania

  Dedykowanym narzędziem do realizacji zadań edukacji sensorycznej jak też do prezentacji atrakcyjnych wizualnie treści i interaktywnej pracy z nimi jest multimedialna tablica interaktywna. Pozwalają nauczycielowi uzupełnić lekcję o ciekawe materiały audiowizualne, uatrakcyjnić ją o interaktywne zadania, quizy, gry. Wystarczy projektor i komputer i już można zabierać uczniów w świat biologii, historii, fizyki lub zaproponować im multimedialną rozrywkę.

  Połączenie efektywności projektorów i interaktywności tablic interaktywnych to idealne zestawienie sprzętowe, umożliwiające wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, modyfikowanie go w czasie dotykowo i zapisywanie zmian do pliku. Taki sprzęt to wszechstronny, interaktywny system do nauki, wspomagający nie tylko samo przyswajanie wiedzy, ale również pracę w zespołach, burze mózgów oraz stymulowanie uczniów w kierunku samodzielnej analizy i odkrywania faktów.

  Narzędzie pracy jakim jest tablica interaktywna może przypominać zwykłą, szkolną tablicę, ale też może być narzędziem przemyślanym od projektu do wykonawstwa. Taki styl reprezentują tablice myBoard. Elegancki design, opcjonalne, użyteczne akcesoria, wykonane w tym samym stylu co tablica, idealnie tworzące jeden wizualnie i technologicznie system. MyBoard to marka własna firmy Mentor, która dba o jakość i parametry produktu a także zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz solidna opiekę techniczną.

  kontakt: Radosław Mazurek / tel. 602193399

  K&M SKLEP KOMPUTEROWY

  ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)

  telefon 55 235 53 2355 233 29 08
  fax: 55 235 26 95

  e-mail: 
  dział handlowy: info@kim.elblag.pl
  serwis: Serwis@kim.elblag.pl

  do góry strony