x

  Rozwiązania dla hoteli i gastronomii

  Oferta oprogramowania dla Państwa wygody została podzielona tematycznie i jest dostosowana do konkretnych branż handlu lub usług. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru oprogramowaniem w następujących działach:

  • restauracja
  • hotel
  • SPA
  • sklep
  • sieć sklepów

  W ofercie oprogramowania dostępne są również systemy operacyjne firmy Microsoft.

  Tworząc ofertę oprogramowania, kierujemy się przede wszystkim rzeczywistymi potrzebami naszych klientów, a celem tych działań jest przede wszystkim uproszczenie i usprawnienie codziennej pracy.

  Restauracja

  Działalność gastronomiczno-hotelowa należy do jednych z najtrudniejszych usług. Konieczność sprawnej, rzetelnej i szybkiej obsługi klienta jest warunkiem osiągnięcia sukcesu na tym polu. Systemy i urządzenia NOVITUS w zdecydowany sposób wspomagają branżę gastronomiczno-hotelową w osiągnięciu celu.

  W grupie produktów SYSTEMY POS znajdą Państwo:

  • urządzenia POS z ekranem dotykowym
  • drukarki paragonowe (barowe)
  • klawiatury programowalne
  • akcesoria do urządzeń

  Urządzenia POS to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym. Mogą je Państwo spotkać zarówno w renomowanych lokalach gastronomicznych, punktach małej gastronomii jak i w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, etc. Nasza oferta dostosowana jest do konkretnych potrzeb właścicieli sklepów, barów, pubów, restauracji czy też kompleksów hotelarsko-gastronomicznych.

  Systemy POS

  Oferta urządzeń POS dostosowana jest do konkretnych potrzeb właścicieli barów, pubów, restauracji czy też kompleksów hotelarsko-gastronomicznych. Estetyka wykonania urządzeń idzie w parze z ich funkcjonalnością.

  Produkty POS są tak zaprojektowane, aby dodawać waloru pomieszczeniom, w których pracują. Nasza oferta zapewnia kompleksowe wyposażenie lokalu lub punktu handlowego w ekrany dotykowe (POS), specjalistyczne drukarki paragonowe oraz klawiatury umożliwiające dowolną konfigurację klawiszy.

  https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-pos/pos-novitus-intensa-pcap.html

  Systemy zarządzania

  SOGA - profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych

  W działalności gastronomicznej w pierwszej kolejności liczy się profesjonalizm w obsłudze klienta, a zatem sprawność w przyjmowaniu zamówień i wydawaniu posiłków. Na drugim miejscu jest rzetelność pracowników gastronomii, kelnerów, kucharzy, barmanów. System obsługi punktów gastronomicznych SOGA odpowiada na to zapotrzebowanie. Pozwala usprawnić pracę restauracji, kawiarni czy baru, a także wspiera kierownictwo lokalu w kontroli pracy podwładnych.

  Obok podstawowych funkcji, jak:

  • obsługa rachunków,
  • zarządzanie zamówieniami oraz
  • wystawianie paragonów i faktur
  • system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.

  Cechą wyróżniającą SOGA jest niezwykle prosta obsługa systemu. Program jest przejrzysty i czytelny, dzięki czemu pracownicy w krótkim czasie potrafią go opanować.

  Dodatkowym modułem systemu SOGA jest moduł magazynowy, dzięki któremu możliwe jest szczegółowe rozliczanie stanów magazynowych, tworzenie receptur oraz ewidencja dokumentów dostaw. W codziennej pracy kwestie te są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania lokalu.

  https://www.novitus.pl/pl/produkty/oprogramowanie/soga-xs-oprogramowanie-dla-malej-gastronomii.html

  SOHO - nowoczesny system zarządzania hotelem

  System SOHO powstał we współpracy z osobami zajmującymi się branżą hotelarską. Jest programem niezwykle łatwym do opanowania, a jednocześnie bardzo sprawnym narzędziem do zarządzania hotelem. Jedną z jego zalet i wyróżnikiem jest łatwość instalacji i konfiguracji, która sprawia, że wielu hotelarzy decyduje się na jego samodzielną instalację. Bogactwo funkcji sprawia, że SOHO staje się często narzędziem zarządzania nie tylko hotelu, ale całego kompleksu. Kolejną zaletą tego programu jest bardzo atrakcyjna cena przy jednoczesnej wydajności porównywalnej z innymi systemami hotelarskimi. Wszystko to sprawia, że SOHO cieszy się bardzo dużą popularnością w branży hotelarskiej.

  https://www.novitus.pl/pl/produkty/oprogramowanie/soho-oprogramowanie-dla-hotelarstwa.html

  SOSPA - nowoczesny system zarządzania SPA

  Oprogramowanie dla SPA, które coraz częściej występują w hotelach to narzędzie, które ułatwia prowadzenie i rozliczanie specyficznej pracy centrów SPA.

  https://www.novitus.pl/pl/produkty/oprogramowanie/sospa-oprogramowanie-dla-salonow-odnowy.html

  K&M SKLEP KOMPUTEROWY

  ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)

  telefon 55 235 53 2355 233 29 08
  fax: 55 235 26 95

  e-mail: 
  dział handlowy: info@kim.elblag.pl
  serwis: Serwis@kim.elblag.pl

  do góry strony