x

  O firmie

  Firma K&M powstała w listopadzie 1997 roku. Lokal, w którym prowadzimy działalność znajduje się w centrum Elbląga, na głównym pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej. W strukturach naszej firmy funkcjonują następujące wydziały: komputerowy, kas fiskalnych, serwisowy, internetowy, szkoleniowy i księgowy. Każdy z nich obsługiwany jest przez naszych pracowników.

  Działalność nasza obejmuje przede wszystkim sprzedaż komputerów i urządzeń fiskalnych wraz z ich serwisem. Prowadzimy również stałe opieki firm, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń komputerowych oraz ich oprogramowania.

  Jesteśmy Partnerem INSERT autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy NTT S.A. Posiadamy ponadto autoryzację takich firm, jak: IC INTRACOM, NOVITUS, FAREX, SOFTECH, Graf-Soft.

  Od początku istnienia firmy dbamy o jej dynamiczny i wszechstronny rozwój, co pozwala nam na stałe poszerzenie i wzbogacenie naszej oferty handlowo - usługowej. Zależy nam na tym, aby Klienci dokonujący zakupów w naszej firmie i korzystający z naszych usług byli w pełni usatysfakcjonowani. Stąd też gwarantujemy nie tylko wysoki standard oferowanego przez nas sprzętu i akcesoriów, ale także fachowe i kompleksowe doradztwo.

  Zapraszając Państwa do współpracy z naszą firma dołączamy wykaz oferowanego przez nas asortymentu i świadczonych usług.

  Nasze usługi obejmują:

  • sprzęt i akcesoria komputerowe
  • urządzenia fiskalne
  • oprogramowanie do prowadzenia Hoteli i Gastronomii
  • kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia firm (sprzedaż, magazyn, księgowość)
  • opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną
  • instalacja sieci komputerowych


  Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego też gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, rabaty oraz dogodne terminy płatności dla stałych Partnerów, bezpłatny dowóz i montaż u Klienta zakupionego w naszej firmie sprzętu, stałe zaopatrzenie oraz bezpośrednie dostawy do Klientów, bezpłatną i wszechstronną informację oraz pomoc techniczną, zaawansowane doradztwo w zakresie integracji systemów komputerowych.

  K&M SKLEP KOMPUTEROWY

  ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)

  telefon 55 235 53 2355 233 29 08
  fax: 55 235 26 95

  e-mail: 
  dział handlowy: info@kim.elblag.pl
  serwis: Serwis@kim.elblag.pl

  do góry strony